Bezpartyjni Samorządowcy w sondażach

Bezpartyjni Samorządowcy — ostatnia dostępna średnia: 2,0%, czyli średnia z ostatniego sondażu każdej pracowni, która badała w ciągu dwunastu miesięcy przed nim; ostatni sondaż z 26 listopada 2024 (Pollster). Nowszych sondaży nie ma. To wzrost o 0,1 pkt w porównaniu z wynikiem ostatnich wyborów parlamentarnych. Średnia sondażowa była najwyższa i wynosiła 3,0% w 2024, a najniższa 1,0% w 2019. Najlepszy wynik wyborczy to 1,9% w 2023, najgorszy 0,8% w 2019.

Zmiana poparcia w czasie

Ostatni sondaż każdej pracowni
PracowniaPoparcie (%)Data
Kantar Polska3,0%2023-10-12
IBRiS2,3%2023-10-12
United Surveys1,9%2023-10-10
Ipsos2,4%2023-10-15
Social Changes2,0%2023-11-13
Estymator2,7%2023-10-11
Pollster2,4%2024-11-26
Opinia241,7%2023-12-06
Research Partner2,6%2023-10-09
OGB2,2%2023-10-15
PGB3,1%2023-10-12
IBSP2,2%2023-10-13
IPC5,3%2023-10-08
Wybory parlamentarne 20231,9%2023-10-15