Konfederacja Korony Polskiej w sondażach

Konfederacja Korony Polskiej uzyskuje obecnie średnio 8,3% — to średnia z najnowszego sondażu każdej pracowni, która badała w ciągu ostatniego roku. Najświeższy z nich to sondaż OGB z 13 października 2026. W ciągu ostatnich 3 miesięcy to wzrost o 2,3 pkt. W ciągu ostatnich 6 miesięcy to wzrost o 3,2 pkt. W ciągu ostatnich 12 miesięcy to wzrost o 4,7 pkt. Średnia sondażowa była najwyższa i wynosiła 11,3% w 2026, a najniższa 4,0% w 2025.

Zmiana poparcia w czasie

Ostatni sondaż każdej pracowni
PracowniaPoparcie (%)Data
CBOS7,3%2026-10-08
IBRiS10,0%2026-09-19
United Surveys9,0%2026-10-04
Ipsos7,0%2026-02-21
Social Changes6,7%2026-09-22
Pollster7,3%2026-10-07
Opinia247,6%2026-10-07
Research Partner8,8%2026-09-21
OGB11,3%2026-10-13