Koalicja Polska w sondażach

Koalicja Polska — ostatnia dostępna średnia: 4,8%, czyli średnia z ostatniego sondażu każdej pracowni, która badała w ciągu dwunastu miesięcy przed nim; ostatni sondaż z 30 grudnia 2022 (Estymator). Nowszych sondaży nie ma. To spadek o 3,8 pkt w porównaniu z wynikiem ostatnich wyborów parlamentarnych. Średnia sondażowa była najwyższa i wynosiła 9,9% w 2020, a najniższa 3,0% w 2021. Jedyny dotychczasowy wynik wyborczy to 8,6% w 2019.

Zmiana poparcia w czasie

Ostatni sondaż każdej pracowni
PracowniaPoparcie (%)Data
Kantar Polska3,0%2022-12-15
CBOS3,6%2022-12-11
IBRiS6,1%2022-12-20
United Surveys6,4%2022-12-16
Ipsos4,0%2022-12-21
Social Changes5,0%2022-12-27
Estymator6,7%2022-12-30
Pollster5,2%2022-12-18
Opinia244,0%2021-07-05
Research Partner4,6%2022-12-12
PGB4,2%2022-10-26
Indicator8,8%2019-11-04
IBSP3,7%2022-10-20
UCE RESEARCH3,0%2021-05-16
Wybory parlamentarne 20198,6%2019-10-13