Kukiz'15 w sondażach

Kukiz'15 — ostatnia dostępna średnia: 1,1%, czyli średnia z ostatniego sondażu każdej pracowni, która badała w ciągu dwunastu miesięcy przed nim; ostatni sondaż z 28 sierpnia 2023 (Social Changes). Nowszych sondaży nie ma. To spadek o 7,7 pkt w porównaniu z wynikiem ostatnich wyborów parlamentarnych. Średnia sondażowa była najwyższa i wynosiła 23,3% w 2015, a najniższa 0,3% w 2023. Jedyny dotychczasowy wynik wyborczy to 8,8% w 2015.

Zmiana poparcia w czasie

Ostatni sondaż każdej pracowni
PracowniaPoparcie (%)Data
Kantar Polska3,0%2023-03-22
CBOS0,0%2023-02-19
IBRiS5,7%2018-12-08
Ipsos8,0%2018-08-19
Social Changes1,0%2023-08-28
Estymator1,4%2023-05-12
Pollster0,7%2023-07-02
Opinia241,0%2021-07-05
Research Partner1,0%2023-08-14
Ariadna13,5%2015-08-14
GfK Polonia6,8%2015-09-07
PGB0,9%2022-10-26
Indicator6,3%2018-08-10
Dobra Opinia9,8%2017-04-03
PAS-P17,0%2017-05-07
PressMix5,0%2016-01-09
Pracownia Mediowa4,0%2016-07-08
UCE RESEARCH6,4%2021-05-16
Wybory parlamentarne 20158,8%2015-10-25