Nowa Nadzieja w sondażach

Nowa Nadzieja — ostatnia dostępna średnia: 2,4%, czyli średnia z ostatniego sondażu każdej pracowni, która badała w ciągu dwunastu miesięcy przed nim; ostatni sondaż z 14 grudnia 2018 (Pollster). Nowszych sondaży nie ma. To spadek o 2,4 pkt w porównaniu z wynikiem ostatnich wyborów parlamentarnych. Średnia sondażowa była najwyższa i wynosiła 5,1% w 2016, a najniższa 1,1% w 2018. Jedyny dotychczasowy wynik wyborczy to 4,8% w 2015.

Zmiana poparcia w czasie

Ostatni sondaż każdej pracowni
PracowniaPoparcie (%)Data
Kantar Polska2,0%2018-12-11
CBOS3,0%2018-12-09
IBRiS0,9%2018-12-08
Ipsos4,0%2018-08-19
Estymator1,1%2018-12-13
Pollster3,0%2018-12-14
Ariadna2,9%2015-08-14
GfK Polonia3,2%2015-09-07
Indicator3,1%2018-08-10
Dobra Opinia2,2%2017-04-03
PAS-P8,0%2017-05-07
PressMix1,0%2016-01-09
Pracownia Mediowa2,0%2016-07-08
Wybory parlamentarne 20154,8%2015-10-25