Rozwój Plus w sondażach

Rozwój Plus uzyskuje obecnie średnio 4,9% — to średnia z najnowszego sondażu każdej pracowni, która badała w ciągu ostatniego roku. Najświeższy z nich to sondaż OGB z 2026-09-22. Średnia sondażowa była najwyższa i wynosiła 6,6% w 2026, a najniższa 4,5% w 2026.

Zmiana poparcia w czasie

Ostatni sondaż każdej pracowni
PracowniaPoparcie (%)Data
CBOS3,7%2026-09-09
IBRiS6,4%2026-09-19
United Surveys5,3%2026-09-20
Social Changes3,5%2026-09-22
Pollster5,2%2026-09-22
Opinia245,7%2026-09-09
Research Partner4,1%2026-09-21
OGB5,1%2026-09-22