Rozwój Plus w sondażach

Rozwój Plus uzyskuje obecnie średnio 4,7% — to średnia z najnowszego sondażu każdej pracowni, która badała w ciągu ostatniego roku. Najświeższy z nich to sondaż Pollster z 21 października 2026. Średnia sondażowa była najwyższa i wynosiła 6,6% w 2026, a najniższa 4,9% w 2026.

Zmiana poparcia w czasie

Ostatni sondaż każdej pracowni
PracowniaPoparcie (%)Data
CBOS3,8%2026-10-08
IBRiS5,8%2026-10-16
United Surveys6,2%2026-10-18
Social Changes3,5%2026-09-22
Pollster5,6%2026-10-21
Opinia245,3%2026-10-07
Research Partner4,1%2026-09-21
OGB3,6%2026-10-13