Konfederacja Wolność i Niepodległość w sondażach

Konfederacja Wolność i Niepodległość uzyskuje obecnie średnio 13,0% — to średnia z najnowszego sondażu każdej pracowni, która badała w ciągu ostatniego roku. Najświeższy z nich to sondaż United Surveys z 18 października 2026. To wzrost o 5,8 pkt w porównaniu z wynikiem ostatnich wyborów parlamentarnych. W ciągu ostatnich 3 miesięcy to spadek o 0,1 pkt. W ciągu ostatnich 6 miesięcy to wzrost o 0,3 pkt. W ciągu ostatnich 12 miesięcy to wzrost o 0,5 pkt. Średnia sondażowa była najwyższa i wynosiła 16,8% w 2025, a najniższa 5,0% w 2019. Najlepszy wynik wyborczy to 7,2% w 2023, najgorszy 6,8% w 2019.

Zmiana poparcia w czasie

Ostatni sondaż każdej pracowni
PracowniaPoparcie (%)Data
Kantar Polska8,0%2023-10-12
CBOS12,8%2026-10-08
IBRiS12,7%2026-10-16
United Surveys13,2%2026-10-18
Ipsos14,0%2026-02-21
Social Changes14,4%2026-09-22
SW Research9,0%2023-01-26
Estymator9,7%2023-10-11
Pollster13,3%2026-10-07
Opinia2413,8%2026-10-07
Research Partner11,2%2026-09-21
OGB11,8%2026-10-13
PGB8,5%2023-10-12
Indicator10,1%2023-05-30
IBSP8,3%2023-10-13
Mands10,7%2023-08-31
UCE RESEARCH9,7%2021-05-16
IPC8,1%2023-10-08
Wybory parlamentarne 20237,2%2023-10-15