Polska 2050 w sondażach

Polska 2050 uzyskuje obecnie średnio 1,4% — to średnia z najnowszego sondażu każdej pracowni, która badała w ciągu ostatniego roku. Najświeższy z nich to sondaż United Surveys z 18 października 2026. W ciągu ostatnich 3 miesięcy to spadek o 1,1 pkt. W ciągu ostatnich 6 miesięcy to spadek o 1,5 pkt. W ciągu ostatnich 12 miesięcy to spadek o 2,0 pkt. Średnia sondażowa była najwyższa i wynosiła 21,8% w 2021, a najniższa 0,4% w 2026.

Zmiana poparcia w czasie

Ostatni sondaż każdej pracowni
PracowniaPoparcie (%)Data
Kantar Polska11,0%2022-12-15
CBOS1,2%2026-10-08
IBRiS0,2%2026-09-19
United Surveys0,4%2026-10-18
Ipsos2,0%2026-02-21
Social Changes1,7%2026-09-22
Estymator9,4%2022-12-30
Pollster1,8%2026-10-07
Opinia242,2%2026-10-07
Research Partner1,9%2026-09-21
OGB1,3%2026-10-13
PGB12,5%2022-10-26
IBSP18,8%2022-10-20
UCE RESEARCH20,5%2021-05-16