Razem w sondażach

Razem uzyskuje obecnie średnio 4,1% — to średnia z najnowszego sondażu każdej pracowni, która badała w ciągu ostatniego roku. Najświeższy z nich to sondaż OGB z 13 października 2026. To wzrost o 0,5 pkt w porównaniu z wynikiem ostatnich wyborów parlamentarnych. W ciągu ostatnich 3 miesięcy to spadek o 0,9 pkt. W ciągu ostatnich 6 miesięcy to spadek o 1,4 pkt. W ciągu ostatnich 12 miesięcy to spadek o 1,1 pkt. Średnia sondażowa była najwyższa i wynosiła 4,8% w 2025, a najniższa 0,3% w 2024. Jedyny dotychczasowy wynik wyborczy to 3,6% w 2015.

Zmiana poparcia w czasie

Ostatni sondaż każdej pracowni
PracowniaPoparcie (%)Data
Kantar Polska2,0%2018-12-11
CBOS4,9%2026-10-08
IBRiS3,1%2026-09-19
United Surveys3,9%2026-10-04
Ipsos5,0%2026-02-21
Social Changes5,2%2026-09-22
Estymator1,8%2018-12-13
Pollster4,0%2026-10-07
Opinia243,5%2026-10-07
Research Partner4,2%2026-09-21
OGB2,8%2026-10-13
GfK Polonia0,1%2015-09-07
Indicator3,5%2018-08-10
Dobra Opinia3,7%2017-04-03
PAS-P3,5%2017-05-07
PressMix4,0%2016-01-09
Pracownia Mediowa3,0%2016-07-08
Wybory parlamentarne 20153,6%2015-10-25